Telefone
WhatsApp
Hakkımızda

Villa Box Turkey

 Villa Box Turkey ;  Dünyaca ünlü ÖLÜDENİZ plajının bulunduğu Fethiye bölgesinde bulunan farklı bir çok mevkiide villalarıyla her yaştan misafire ev sahipliği yapan resmi konaklama kuruluşudur.Firmamız Fethiye'nin en güzide tatil noktalarından bazıları olan Ovacık,Hisarönü,Ölüdeniz,Kayaköy,Kalkan,Göcek,İnlice,üzümlü gibi bir çok bölgede faaliyet göstermektedir.
 
Firmamız öncelik olarak müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlarını karşılamak olarak benimsemiştir.İsteklerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun villa seçeneğini sizler için bularak ailenizle ve sevdiklerinizle özel bir tatil imkanı sunmaktadır.
 
Şirketimiz portföyünde olan villa kategorileri siz değerli misafirlerimizin daha hızlı ve pratik şekilde , tüm bilgi ve detaylara ulaşarak tatil planlarını ayarlamanıza yardımcı olmaktadır.Bunlardan bazıları ; Muhafazakar Villa,Balayı Villaları ,Özel havuzlu Villala,Deniz manzaralı Villalar ,Merkeze yakın konumdaki Villalar vb. .Ayrıca bölge içerisinde ortak havuzlu siteler içerisinde bulunan Apart seçeneklerimizden de yaralanabilirsiniz.
 
 7/24 çalışan deneyimli ekiplerimiz, siz değerli misafirlerimizin tatilleri boyunca her türlü istek ve taleplerini kaliteli ve hızlı bir şekilde karşılamaktadır.
 
Soru - Görüş ve Önerilerinizi bizlere e-mail,sosyal medya veya Whatsapp yolu ile iletebilirsiniz.
 
 
 
 
Saygılarımızla
 
Villaboxturkey Team