Telefone
WhatsApp

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralamak istediğiniz villanın detay sayfasının sol tarafında yer alan REZERVASYON YAP sekmesinden MÜSAİTLİK DURUMU butonuna tıklayarak villanın müsaitliğini kontrol edebilir, konaklama yapmak istediğiniz tarih aralığının müsait olması durumunda minimum konaklama süresine göre (seçtiğiniz aya göre değişmektedir) seçildikten sonra açılan pencerede yer alan konaklayacak kişi sayısı (yetişkin ve çocuk olarak) seçilir.

Tarafımıza talebinizin ulaşmasına müteakip gerekli kontroller yapılıp tarihlerin konaklamaya uygun olması halinde size sms yoluyla rezervasyonu tamamlayıp ödeme yapabileceğiniz (kredi kartı veya havale/eft) link iletilir.

Ödemenizin tahsil edilmesinin ardından konaklama yapacağınız villaya ait sözleşme detaylarınız tarafınıza mail yoluyla iletilecektir.

Elektrik, su, tüp gaz kullanımı, havuz ve bahçe bakımı giderleri ile villaya girişte yapılan temizlik hizmeti ücrete dahildir. Konaklamanız esnasında ekstra temizlik hizmeti talep etmeniz durumunda 1 gün öncesinde firmamıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Bu hizmet ücret karşılığında verilmektedir.

Tarafımıza talebinizin ulaşmasına müteakip gerekli kontroller yapılıp tarihlerin konaklamaya uygun olması halinde size sms yoluyla rezervasyonu tamamlayıp ön ödeme yapabileceğiniz (kredi kartı veya havale/eft) link iletilir. Ödeyeceğini tutar rezervasyon formunu doldurduğunuz sırada sizlere ön bilgi olarak da verilmektedir. Ödemenizin tahsil edilmesinin ardından konaklama yapacağınız villaya ait sözleşme detaylarınız tarafınıza mail yoluyla iletilecek ve kalan ödeme tutarı tesise giriş esnasında tahsil edilecektir.

Web sayfamızda bulunan villalarımıza ait detay sayfalarında ve villa listeleme sayfalarında, villalarda konaklayabilecek kişi kapasiteleri ve yatak odası sayıları belirtilmektedir.

Villa kiralama işleminden önce villanın konumuna, ulaşım imkanına, taahhüt edilen villa özelliklerini herhangi bir sürpriz ile karşılaşmamanız için öğrenmenizi ve dikkat etmenizi öneriyoruz.Sizlere en uygun tatili sağlamak adına bu kısımda ince ve detaycı davranmaktayız.

5 yaş altı çocuklar ve bebekler kişi sayısına dahil